Konkurs ortograficzny

Utworzono: piątek, 08, czerwiec 2018

7 czerwca uczniowie naszej szkoły: Maja Jabłońska(kl.V), Anna Bochnacka(kl.VI) i Adam Nowakowski(kl.VI) wzięli udział w gminnych eliminacjach Powiatowego Konkursu Ortograficznego, organizowanego przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Sandomierzu, Wyższą Szkołę Humanistyczno-Przyrodniczą w Sandomierzu, Starostwo Powiatowe i Oddział Zamiejscowy Kuratorium Oświaty w Sandomierzu. Konkurs przeprowadzony został w PSP w Klimontowie i przystąpili do niego uczniowie szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Decyzją Gminnej Komisji Konkursowej uczeń naszej szkoły Adam Nowakowski zakwalifikował się do rozgrywek finałowych, które odbędą się we wrześniu 2018r. Wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi podczas uroczystości powiatowych 100-lecia odzyskania niepodległości. Trzymamy kciuki za Adama!

Tuesday the 19th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.
stat4u