Jagoda i Adam wśród najlepszych

Utworzono: piątek, 27, kwiecień 2018

27 kwietnia w kapitularzu klasztornym w Klimontowie odbył się III Konkurs Piosenki Religijnej w hołdzie Wielkiemu Papieżowi i Polakowi Janowi Pawłowi II, o tematyce patriotycznej. Konkursu poprzedziła krótka modlitwa, poprowadzona przez ks. proboszcza Henryka Hendzla. Naszą szkołę reprezentowali w konkursie: Anna Bochnacka, Jagoda Gruszecka, Maja Jabłońska, Bartosz Mazur, Adam Nowakowski, Filip Pacholczak oraz Karolina Pawlik. Wykonanie, dobór repertuaru, umiejętności wokalne oraz wrażenia artystyczne oceniało jury, które przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych. Wśród nagrodzonych znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Jagoda Gruszecka zajęła I miejsce w kategorii klas I-III, a Adam Nowakowski  I miejsca w kategorii klas IV-VI. Dodatkowo jurywyróżniło Maję Jabłońską. Pozostali reprezentanci naszej szkoły otrzymali podziękowania za udział w konkursie, oraz zaproszenie do udziału w cyklicznym wydarzeniu w przyszłym roku.

Tuesday the 19th. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.
stat4u