Śniadanie daje moc 2016

Utworzono: piątek, 02, grudzień 2016

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie Daje Moc". Śniadanie poprzedził krótki występ artystyczny dzieci z oddziału przedszkolnego, który miał na celu uświadomienie wszystkim zebranym jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie dla funkcjonowania organizmu. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w podjętej akcji. Przy wsparciu rodziców i wychowawców przygotowano zdrowe śniadanie. Dzieci z przyszykowanych składników znajdujących się na długim „szwedzkim stole", robiły pyszne, kolorowe kanapki. Na stole znalazły się także owoce i warzywa, nabiał, płatki, kilka rodzajów miodów a także dżemy i soki własnego wyrobu. Udział naszych uczniów w programie z pewnością przyczynił się do zwiększenia świadomości dzieci i rodziców, na temat roli pierwszego posiłku w diecie dziecka.

Sunday the 22nd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.
stat4u