Dzień Edukacji Narodowej 2016

Utworzono: sobota, 15, październik 2016

Uroczysty charakter miały obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole. Z okazji  święta nie mogło zabraknąć życzeń i kwiatów dla wszystkich pracowników placówki. Tego dnia odbyło się również pasowanie pierwszoklasistów, którego dokonała Pani dyrektor Iwona Staszewska. Do społeczności uczniowskiej oficjalnie zaliczeni zostali: Michał Mazur, Michał Mucha, Bartłomiej Nowosielski i Wiktor Sowiński. Ceremonię pasowania poprzedził okolicznościowy program artystyczny, przygotowany pod kierunkiem pani Doroty Kity. W Dniu Edukacji Narodowej rozstrzygnięty został konkurs na najlepszą karykaturę nauczyciela pracującego w naszej szkole, ogłoszony przez Samorząd Uczniowski. W młodszej grupie wiekowej zwyciężyła Julia Pacholczak, a w starszej Anna Bochnacka.

Sunday the 22nd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.
stat4u