Konkurs poezji patriotycznej

Utworzono: czwartek, 29, wrzesień 2016

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Konkursie Recytatorskim „Wiersze o Ojczyźnie", którego organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Klasztoru Podominikańskiego w Klimontowie „Wspólne Dobro". Konkurs był częścią parafialnych obchodów 1050. rocznicy chrztu Polski , odbywał się w kapitularzu klasztornym. Jury oceniało uczestników w podziale na pięć kategorii wiekowych: przedszkolaki i kl. „0", kl. I-III, kl. IV-VI, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. W sumie, w konkursie wzięło udział około stu uczniów ze wszystkich placówek oświatowych z terenu Gminy Klimontów. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Koloch, Jagoda Gruszecka, Julia Wójcik, Michał Mucha, Apolonia Staszewska, Nikola Wróblewska, Jakub Kosiarski, Anna Bochnacka, Maja Jabłońska i Adam Nowakowski. Wśród najmłodszych uczestników II miejsce wywalczyła Jagoda Gruszecka, w kategorii kl. I-III pierwsze miejsce zajął Jakub Kosiarski ,a wyróżnienie otrzymała Apolonia Staszewska. Znakomicie zaprezentowali się także uczniowie kl. IV-VI. Pierwsze miejsce w tej grupie wiekowej zajął Adam Nowakowski, a trzecie miejsce Maja Jabłońska .

Sunday the 22nd. Custom text here. Joomla 3.0 templates. All rights reserved.
stat4u